Teenusest

Parima võimaliku puhta ja ilusana sõiduki saavutamise teenus

“Meie eesmärk on pakkuda selget ja läbipaistvat teenust, mis hõlmab ka kindlat hinda ja aega auto puhastamiseks. Selle asemel, et esitada pikki hinnakirju erinevate teenuste ja hindadega, oleme välja töötanud kindlad paketid, mis vastavad teie vajadustele.

Meie tagame teile suurepärase teenuse õigeaegselt ja ilma segaduseta. Olgu töömaht suur või väike, saate alati kindla hinna ja aja auto puhastamiseks. Võta meiega ühendust, et saada täpsemat teavet või broneerida aeg oma auto puhastamiseks.”

Meie puhastusteenus

Pakume komplektset auto eest hoolitsust

“Meie eesmärk on pakkuda klientidele täpsust ja usaldusväärsust, seetõttu oleme välja töötanud kindla hinna ja aja auto puhastamiseks. Enam ei kasuta me segadust tekitavaid lehekülgedepikkuseid hinnakirju erinevate teenuste ja alates-hindadega. Selle asemel anname me teile teada kindla hinna ja aja auto tegemiseks.

Sisepuhastus

Kas piisab tolmu imemisest, pintseldamisest, suruõhuga puhastamisest või on vaja süvapesu, pindade taastamist

Välipesu

Välipesu teeme vaid kõige põhjalikuma, ei oska natuke puhtamaks pesta.. Pinnad, vahed, veljed jne

Poleerimine

Poleerimise käigus saame kätte kriimud ja triibud, mis ikka ajapikku tekivad. Autol võib olla ilus värv, aga kui on kulunud, kriimuline, ei ole enam ilus..

Kaitsmine

Kui värvilt on välja poleeritud kriimud, katame selle keraamika või vahaga ja tulemus on eriti kaunis! Keraamika võimendab värvi efekti 3 korda ja kaitseb uute kriimude eest

Taastamine

Osad tööd ei tee autot lihtsalt ilusaks, vaid parandavad ka kasutusmugavust ja ohutust! Tulede ja klaaside poleerimine

Lisateenused

Kui avastame töö käigus midagi, mis võiks olla teisiti, et oleks ilus, pakume seda ka kliendile. Mõlkide eemaldamine, värviparandused jne

Kas soovid oma autot pidevalt puhta ja ilusana hoida? Võta meiega ühendust ja paneme plaani paika.