TULEDE TAASTAMINE

Autotulede poleerimine ja tulede taastamine on kaks erinevat protsessi, mis keskenduvad auto esitulede välispinna parandamisele, kuid neil on erinevad eesmärgid ja meetodid.

Tulede poleerimine: 

Tulede poleerimise eesmärk on eemaldada peened kriimud, plekid ja muud pinnavigastused, mis on tekkinud aja jooksul, eriti päikesekiirguse, tolmu ja muude keskkonnamõjude tõttu.

Meetod: Poleerimisel kasutatakse spetsiaalseid poleerimisvahendeid ja -tarvikuid, mis aitavad taastada tulede selgust ja sära. See protsess võib olla üsna lihtne, kui kahjustused on minimaalsed.

60€ paar (1h)

Tulede taastamine:

Tulede taastamise eesmärk on sügavamate kahjustuste, nagu tuhmumine, kollakus ja pragunemine, kõrvaldamine. See protsess on suunatud tulede optilise kvaliteedi parandamisele ja nende funktsionaalsuse taastamisele.

Meetod: Tulede taastamisel kasutatakse spetsiaalseid komplekte, mis sisaldavad lihvimis- ja poleerimistarvikuid, samuti UV-kaitsega katteid. See hõlmab mitmeastmelist protsessi, alustades tulede lihvimisest sügavamate kriimustuste eemaldamiseks ja seejärel liikudes peenema poleerimise juurde. Lõpuks kantakse tuledele UV-kaitsekiht, mis aitab pikendada taastatud seisundi kestvust.

120€ paar (2,5h)

TEENUS EI SISALDA KÄIBEMAKSU!