Miks on kasulik teha koostööd teiste pesulatega?

Categories
Kõik

Hiljuti sai avalikuks uudis, et sõidukitele samuti puhastus- ja hooldusteenuseid pakkuv Stalla Tallinn otsustas valida enda koostööpartneriks Allika Pesula – et pakkuda koos sõidukitele kvaliteetset pesu ja hoolitsust. Eesmärk on muuta teatud standardiga hoolitsused klientidele mugavamaks ja kättesaadavamaks nii asukohaliselt kui ka tööaegade osas.

Allika Pesula ei arva, et kõik autopesulad peaks olema konkurendid, sest hea koostöö teenib kõikide huve. Kvaliteetsed pesulad on kui Allika Pesula kaasvõitlejad, kes teevad head tööd ning edendavad valdkonda ühiselt. Igaüks peab pingutama, et olla klientidele atraktiivsed.

Koos Stallaga saab asuda pakkuma teenuseid, mida Allika Pesula tänaseni veel ei teinud. Stalla tegeleb nii maa-, õhu- kui ka veesõidukite kaitsekiletamisega, vinüülkiletamisega ja kaitsetöötlustega ning viiakse läbi suuremahulisi eriprojekte. Ettevõtte klientidest on aastatega kujunenud parimat võimaliku sõiduriistade hoolitsust väärtustavad eraisikud ja ettevõtted.

Kuna Stalla on vaieldamatult üks valdkonna liidreid, siis on Allika Pesulal väga suur au olla nende sertifitseeritud koostööpartner, asudes kasutama samu töövõtteid, vahendeid ning parimaid võimalikke tööriistu.

Peale Stalla teeb Allika Pesula koostööd ka teiste ettevõtetega, näiteks autode sisustuse (nahkistmete) taastamise ja korrastamise, autode väiksemate värviparanduste ja velgede taastamise osas. Seesuguse koostöö ja lisateenuste pakkumise mõte on olla kliendile igakülgne partner, keda usaldada.

Etteruttavalt saab öelda, et talvehooajaks tuleb Allika Pesulasse ka üks uus teenus, aga sellest räägime edaspidi pikemalt.

Miks on kasulik teha koostööd teiste pesulatega?